Proszę o kontakt Ślusarz zakładowy - Torgau, Niemcy Biskupice

Data publikacji: Marzec 25, 2019
  • Miejsce: Biskupice, Biskupice, wielkopolskie, Polska

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o nu-merze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Ślusarz zakładowy
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska - Torgau

Opis stanowiska:

• utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej
• diagnozowanie i usuwanie awarii w sposób najbardziej optymalny
• zapewnianie ciągłości ruchu na linii
• przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych
• wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
• przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń zgodnie z planem remontów
• odpowiedzialność za sprawność oraz stan techniczny powierzonych narzędzi

Wymagania:

• wykształcenie jako ślusarz/mechanik
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• doświadczenie w danym zawodzie, znajomość pneumatyki i hydrauliki, łożysk wałko-wych
• dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
• chęć i umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość
• mile widziana umiejętność spawania
• chęci i umiejętności potrzebne do pracy zespołowej
• zainteresowania związane z mechaniką i automatyką

Oferujemy:

• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• pracę na pełny etat
• 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• wysoką stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta) w zależ-ności od kwalifikacji zakwaterowanie oddalone ok. 4-6 km od miejsca pracy
• możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3 miesiące (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu
• opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś:

rekrutacja@pracadlaciebie.com.pl
nr tel. 795993397

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

Tagi: • niemcy torgaum ślusarzm saksonia praca deutschland schlosser arbeiten

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych